gigant napisał(a):

Powiem tak. Rozmawiałem w niedzielę z jednym z trenerów i przekaz był wyraźny. Robert,Stan i Basałaj faktycznie rozmawiali w obecności nadprezesa (nie wiem czy wirtualnej czy osobistej) i wniosek był taki że Maaskant musiał wygrać w piątek z Amiką. Porazka lub remis oznaczały staropolskie WYPIERDALAJ.
Osobiście w to nie wierzę, ale też nie mam też powodu by nie wierzyć mojemu rozmówcy.
|
Mam nadzieję, że to plotka.Tak jak już pisałem zwolnic Maaskanta można zawsze, mam jednak ogromne wątpliwości czy udałoby się nam znaleźc lepszego od niego trenera.Na polskim rynku na pewno takiego nie ma....