Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51357
Stary 14.09.2011, 09:58
A już miało być tak pięknie.... Jedno jest pewne, jeśli Mały nie zrozumie kilku spraw i nie podporządkuje się "wizji" klubu, to faktycznie będzie lepiej żeby się rozstali. Osobiście uważam go za dobrego grajka, ale nie będę za bardzo po Nim płakać jakby odszedł.
Odpowiedz cytując