|
A już miało być tak pięknie.... Jedno jest pewne, jeśli Mały nie zrozumie kilku spraw i nie podporządkuje się "wizji" klubu, to faktycznie będzie lepiej żeby się rozstali. Osobiście uważam go za dobrego grajka, ale nie będę za bardzo po Nim płakać jakby odszedł.
|