Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13775
Stary 14.09.2011, 09:56
Euro na 200% nie wprowadzimy a i Tusk się nie zgodzi na referendum z innego powodu.

Teraz można ludziom wciskać kit że Niemiec płaci za litr paliwa 6 złotych, Anglik płaci za bochenek chleba 5 złotych itp itd.


Po wprowadzeniu ojro nagle się okaże że ten sam Niemiec może kupić 3x więcej paliwa niż Polak, Anglik może kupić 50 bochenków więcej za średnią pensję a Francuz nagle przejedzie o 10000 km więcej mimo że przecież ma najdroższe autostrady a w Polsce to się jeździ za free.


Jeden z najważniejszych argumentów propagandy tego rządu to ciągłe porównywanie jak na Zachodzie jest drogo - nigdy nie zrezygnują z tego dobrowolnie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE