Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7552
Stary 14.09.2011, 09:44
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Chyba jednak przez przypadek, bo założenie jest takie, że TV4 będzie pokazywać mecze o godz. 21:00, a z tego co mi wiadomo to oni terminarza nie ustalali.
To założenia są błedne. Na TV4 nie ma nic ciekawego (poza Galileo który można puścić po meczu) i nie bardzo rozumiem dlaczego pokazują mecze akurat o 21 a nie również te o 19? Oglądalność Galileo nie przekracza 1 mln widzów
Odpowiedz cytując