sessegnon napisał(a):

|
Chyba jednak przez przypadek, bo założenie jest takie, że TV4 będzie pokazywać mecze o godz. 21:00, a z tego co mi wiadomo to oni terminarza nie ustalali.
|
To założenia są błedne. Na TV4 nie ma nic ciekawego (poza Galileo który można puścić po meczu) i nie bardzo rozumiem dlaczego pokazują mecze akurat o 21 a nie również te o 19? Oglądalność Galileo nie przekracza 1 mln widzów