Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6810
Stary 14.09.2011, 09:35
"W obecnym sezonie na stadion przy ul. Sportowej przychodzi średnio 2200 kibiców. Tak niskiej średniej nie ma żaden inny zespół w T-Mobile Ekstraklasie (nie licząc ŁKS-u, który z konieczności musi grać w Bełchatowie).Klub stara się zachęcać kibiców nie tylko wspomnianym busem. Ceny biletów w Bełchatowie należą do najtańszych w lidze - wejściówka na mecz z Widzewem kosztowała 20, 12 i 1 zł. Z kolei w dzień spotkania po specjalnej cenie (25 zł) sprzedawano klubowe koszulki. W zwiększenie frekwencji zaangażowali się nawet politycy. - Apeluję do wszystkich sympatyków piłki nożnej z terenu naszego powiatu o doping - mówił przed weekendem Szczepan Chrzęst, starosta bełchatowski."
Także jak widać frekwencja od cen biletów nie zależy.
Odpowiedz cytując