stalsanok1946 napisał(a):

|
Kpina czy co? To widać, że niektóre odpowiedzi są wklejane z wypowiedzi trenera z czasów przeszłych. Odpowiedź jakiego piłkarza najlepiej lubi jest z oficjalnej strony sprzed kilku dni. Podobnie jest z nauką języka polskiego. Najlepsza gafa oczekiwanie na narodziny dziecka Maskanta. Ono się urodziło dobre kilka miesięcy temu, a czat był dziś. Spreparowanie wywiadu na chat'cie. Tak kibiców oszukiwać?
|
O ile się orientuje, mówił też, że gdyby miał jeszcze raz grać z APOEL-em, to drużynę ustawiłby tak samo, więc chyba nie może być mowy o oszustwie...