Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5106
Stary 14.09.2011, 09:29
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Kpina czy co? To widać, że niektóre odpowiedzi są wklejane z wypowiedzi trenera z czasów przeszłych. Odpowiedź jakiego piłkarza najlepiej lubi jest z oficjalnej strony sprzed kilku dni. Podobnie jest z nauką języka polskiego. Najlepsza gafa oczekiwanie na narodziny dziecka Maskanta. Ono się urodziło dobre kilka miesięcy temu, a czat był dziś. Spreparowanie wywiadu na chat'cie. Tak kibiców oszukiwać?
O ile się orientuje, mówił też, że gdyby miał jeszcze raz grać z APOEL-em, to drużynę ustawiłby tak samo, więc chyba nie może być mowy o oszustwie...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując