flamengista napisał(a):

Dokładnie - w ostatnich newsach jadą:
- po Wojciechowskim i Polonii
- po Zagłębiu, które znów chce zwolnić trenera
Temat grubych piłkarzy stał się trendy od czasów Pączka - to był jeden z lepszych pomysłów weszło. Nic więc dziwnego, że szukają kolejnych Pączków. U nas wcześniej taką rolę pełnił Boukhari.
Należy jednak pochwalić klub i zawodnika za szybką reakcję. Temat upadł równie szybko, jak powstał.
|
tylko czemu na zdjęciu ma dwa pępki ?
ktoś nieudolnie operuje photoshopem ?