|
Info wyszło z "Faktu", więc podchodziłbym ostrożnie do tego.
Nie mniej Basałaj wyraźnie zaznaczył, że stawia dobro klubu ponad dobro jednostki i jest w stanie odstawić zawodnika nawet kosztem mistrzostwa. Także, nie zdziwiłbym się.
Inna sprawa, że Patryk jest chyba niereformowalny i z polityką klubu ewidentnie mu nie po drodze...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|