Gwiaździsty napisał(a):

|
Żaden wiślak nie powinien na niego głosować. Przed wyborami powinien być przyklejony temat w stylu "Na kogo wislacy nie głosują" z listą osób nam nieprzyjaznych w mowie i działaniu. Lista zapewne będzie obejmować osoby z róznych ugrupowań, tak że nie powinno być problemów. Chodzi o to aby tacy ludzie nie wchodzili w struktury, od których wiele zależy.
|
Federowicz jest sympatykiem Wisły i na pewno nie jest nam nieprzyjazny w mowie i działaniu.
Faktem jest natomiast, że
nic nie robi na rzecz swojego klubu i miasta. Jest zadowolony ze swojej sejmowej pensyjki i potulnie głosuje co mu "donaldy" nakażą. Nigdy mu nie zapomnę jego zachowanie, gdy okazało się już na pewno, że Kraków nie dostanie EURO 2012 - gość śmiał się do kamery i powiedział, że wszystko i tak zrzucą na PiS.
Dla mnie jako kandydat do parlamentu jest już spalony.