Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Gruby
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
3019
14.09.2011, 07:57
Witam dla wszystkich ciekawskich którzy nie widzieli z bliska nowego trykotu wrzucam kilka zdjęć swojej koszulki
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e876800cf.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1975ba500.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...16338cd56.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f9f84eb02.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a39fed2a6.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e204ac3e8.html
Gruby
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gruby
Znajdź inne posty napisane przez Gruby