krakus76 napisał(a):

|
Z tego co zauważyłem za catering odpowiada restauracja Magillo (pro Wiślacka). To tak przy okazji.
|
Wnioskujesz po kucharzu-reklamie stojącym od lat na Kałuży?
Bardzo lubię jeździć do Magillo, ale widząc żarcie na stadionie odnoszę wrażenie jakby mielili resztki ze restauracji i robili z tego tortillę u nas :|