Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6806
Stary 14.09.2011, 07:35
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co zauważyłem za catering odpowiada restauracja Magillo (pro Wiślacka). To tak przy okazji.
Wnioskujesz po kucharzu-reklamie stojącym od lat na Kałuży?

Bardzo lubię jeździć do Magillo, ale widząc żarcie na stadionie odnoszę wrażenie jakby mielili resztki ze restauracji i robili z tego tortillę u nas :|
Odpowiedz cytując