Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13708
Stary 14.09.2011, 07:30
hunter napisał(a):Wyświetl post
Tylko po co tam ten Fedorowicz? Aj, przecież za parę tygodni wybory... Czekać tylko jak wzorem 2007 roku zaraz zacznie listy wysyłać po wiślackich redakcjach ile to on dla Wisły i jej kibiców zrobił, ile wspaniałomyślnych inicjatyw podjął, jak walczył o interesy Krakowa w Sejmie. Kandydat idealny i nieskazitelny!
Żaden wiślak nie powinien na niego głosować. Przed wyborami powinien być przyklejony temat w stylu "Na kogo wislacy nie głosują" z listą osób nam nieprzyjaznych w mowie i działaniu. Lista zapewne będzie obejmować osoby z róznych ugrupowań, tak że nie powinno być problemów. Chodzi o to aby tacy ludzie nie wchodzili w struktury, od których wiele zależy.
Odpowiedz cytując