hunter napisał(a):

|
Tylko po co tam ten Fedorowicz? Aj, przecież za parę tygodni wybory... Czekać tylko jak wzorem 2007 roku zaraz zacznie listy wysyłać po wiślackich redakcjach ile to on dla Wisły i jej kibiców zrobił, ile wspaniałomyślnych inicjatyw podjął, jak walczył o interesy Krakowa w Sejmie. Kandydat idealny i nieskazitelny!
|
Żaden wiślak nie powinien na niego głosować. Przed wyborami powinien być przyklejony temat w stylu "Na kogo wislacy nie głosują" z listą osób nam nieprzyjaznych w mowie i działaniu. Lista zapewne będzie obejmować osoby z róznych ugrupowań, tak że nie powinno być problemów. Chodzi o to aby tacy ludzie nie wchodzili w struktury, od których wiele zależy.