Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bkl
Banita
Od: 12.2010
Offline
#
51354
14.09.2011, 07:24
Wisła ma już dość "Małego"!
Patryk odejdzie zimą
http://.................../viewtopic.php?t=7683
bkl
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl