Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
marcin_m
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
6805
14.09.2011, 07:20
Mishuh
napisał(a):
A wiesz, że nie jestem w błędzie?
Jesteś...
http://bp.wisla.krakow.pl/files/wnio...kibica2011.pdf
Przeczytaj regulamin (na samym dole) ze szczególną uwagą punkt 7, 9 i 10.
marcin_m
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin_m
Znajdź inne posty napisane przez marcin_m