|
Nie wierze w zadne ultimatum.. ze przezywal mecz? A jak ma nie przezywac meczu na stadionie, na ktorym rok temu jego druzyna dostala 4 do 1? Zreszta Robert dosyc emocjonalnie reaguje na meczach, przypomnijscie sobie sytuacje z meczu z bodajze Bełchatowem, jak po faulu na Meleksie wyskoczyl z miejsca na 5 metrow
|