FTC1899 napisał(a):

Spokojnie, raz że chcieć a móc to dwie różne sprawy, a dwa, że jeżeli Agnieszka będzie dostawała swoje minuty (na co ma spore szanse) to nigdzie nie będzie chciała odchodzić.
Można spytać gdzie w ogóle taka wypowiedź się pojawiła ?
|
to jej własna wypowiedź na facebooku do innej zawodniczy.
Mogę odszukać i screena walnąć jak chcesz.
====
http://wislakosz.pl/index.php?option...643&Itemid=222
WIem, że to było ponad pół roku temu, ale ciekawi mnie to - bo przecież kadrę mamy nie za dużą, mowa o I jak i II zespole więc skąd taki błąd - tj . nieuprawniona zawodniczka ?
Wisła Kraków -
KKS Olsztyn
(walkower, kara za udział nieuprawnionej zawodniczki)
77:64
0:20