Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 14.09.2011, 02:34
FTC1899 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, raz że chcieć a móc to dwie różne sprawy, a dwa, że jeżeli Agnieszka będzie dostawała swoje minuty (na co ma spore szanse) to nigdzie nie będzie chciała odchodzić.

Można spytać gdzie w ogóle taka wypowiedź się pojawiła ?

to jej własna wypowiedź na facebooku do innej zawodniczy.
Mogę odszukać i screena walnąć jak chcesz.




====



http://wislakosz.pl/index.php?option...643&Itemid=222


WIem, że to było ponad pół roku temu, ale ciekawi mnie to - bo przecież kadrę mamy nie za dużą, mowa o I jak i II zespole więc skąd taki błąd - tj . nieuprawniona zawodniczka ?


Wisła Kraków - KKS Olsztyn
(walkower, kara za udział nieuprawnionej zawodniczki)
77:64
0:20
Odpowiedz cytując