wujekWojtek napisał(a):

To kpina. Jawne zamiatanie pod dywan. Kpina i tyle.
Uważają, że znają się na wszystkim najlepiej. Że są luźni i nowocześni, bo używają wulgaryzmów w swoich tekstach. Od jakiego czasu zauważam totalny brak myśli dziennikarskiej a zwykłe chwytanie się taniej sensacji.
|
Weszlo prezentuje inny typ pisania i komentowania piłki-poprostu zakladaja ze wszytsko jest złe i mozna to wysmiac - ,czasem ostro,cynicznie, ale ma to jakies swoje granice.W kazdym razie jak juz atakuja to maja jakies argumenty .