Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13706
Stary 14.09.2011, 00:54
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
To kpina. Jawne zamiatanie pod dywan. Kpina i tyle.

Uważają, że znają się na wszystkim najlepiej. Że są luźni i nowocześni, bo używają wulgaryzmów w swoich tekstach. Od jakiego czasu zauważam totalny brak myśli dziennikarskiej a zwykłe chwytanie się taniej sensacji.


Weszlo prezentuje inny typ pisania i komentowania piłki-poprostu zakladaja ze wszytsko jest złe i mozna to wysmiac - ,czasem ostro,cynicznie, ale ma to jakies swoje granice.W kazdym razie jak juz atakuja to maja jakies argumenty .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując