gigant napisał(a):

|
Osobiście w to nie wierzę, ale też nie mam też powodu by nie wierzyć mojemu rozmówcy.
|
Smutne, ale prawdopodobne. Jedyne co różni Cupiał od Wojciechowskiego, to większe doświadczenie i niechęć do kontaktów z mediami.
Jeżeli tak faktycznie było, to za rządów Cupiała nigdy nie zrobimy jakiegokolwiek postępu. Nie ma trenerów, którzy wygrywają zawsze, zwłaszcza z bogatszymi i silniejszymi zespołami.