Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13705
Stary 13.09.2011, 22:09
snikki napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie prezentacja bomba.
Tylko po co tam ten Fedorowicz? Aj, przecież za parę tygodni wybory... Czekać tylko jak wzorem 2007 roku zaraz zacznie listy wysyłać po wiślackich redakcjach ile to on dla Wisły i jej kibiców zrobił, ile wspaniałomyślnych inicjatyw podjął, jak walczył o interesy Krakowa w Sejmie. Kandydat idealny i nieskazitelny!
Odpowiedz cytując