snikki napisał(a):

|
Jak dla mnie prezentacja bomba.
|
Tylko po co tam ten Fedorowicz? Aj, przecież za parę tygodni wybory... Czekać tylko jak wzorem 2007 roku zaraz zacznie listy wysyłać po wiślackich redakcjach ile to on dla Wisły i jej kibiców zrobił, ile wspaniałomyślnych inicjatyw podjął, jak walczył o interesy Krakowa w Sejmie. Kandydat idealny i nieskazitelny!