Jak to jest, że w Odense zawodnik nie zagra przeciwko Wiśle z powodu żółtych kartek, a Melikson i Sobol z mogą wystąpić w pierwszej kolejce LE?
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
W składzie Odense zabraknie w czwartek Bashkima Kadrii z powodu żółtych kartek