Wyświetl pojedynczy post
samsung_08
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3018
Stary 13.09.2011, 21:58
Koszulki były już zaprojektowane kilka miesięcy temu, prezentacja specjalnie miała się odbyć przed fazą grupową Ligi Mistrzów / Ligi Europejskiej. W przypadku awansu do LM miał pojawić się również sponsor. Data nie jest przypadkowa, nic na ostatnią chwilę nie zostało zrobione.
Odpowiedz cytując