snikki napisał(a):

Na filmiku który wrzuciliście lepiej wypadł Siergiej mówiący w naszym języku. Bardzo ładnie mu to wyszło Generalnie świetne wydarzenie w tej Bagateli. Wielka szkoda że tak mało osób mogło wygrać zaproszenia.
Sikorowski śpiewający hymn, dwaj dziadkowie - modele a z nimi Garguła, minigierka, piłkarze z żonami/dziewczynami, trener "śpiewający" na scenie, tort w kształcie koszulki - pogratulowac tylko pomysłu panom od marketingu. Oby tak dalej, trzeba zyskiwać klubowy rozgłos w Polsce, zaczynając co jasne od Krakowa.
Jak dla mnie prezentacja bomba.
|
Może trochę więcej szacunku do historii Wisły !!!