Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13704
Stary 13.09.2011, 21:45
snikki napisał(a):Wyświetl post
Na filmiku który wrzuciliście lepiej wypadł Siergiej mówiący w naszym języku. Bardzo ładnie mu to wyszło Generalnie świetne wydarzenie w tej Bagateli. Wielka szkoda że tak mało osób mogło wygrać zaproszenia.

Sikorowski śpiewający hymn, dwaj dziadkowie - modele a z nimi Garguła, minigierka, piłkarze z żonami/dziewczynami, trener "śpiewający" na scenie, tort w kształcie koszulki - pogratulowac tylko pomysłu panom od marketingu. Oby tak dalej, trzeba zyskiwać klubowy rozgłos w Polsce, zaczynając co jasne od Krakowa.

Jak dla mnie prezentacja bomba.
Może trochę więcej szacunku do historii Wisły !!!
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując