Wyświetl pojedynczy post
hetzer
Junior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: CK London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5086
Stary 13.09.2011, 21:05
Cytat:
w Holandii gra Wisły jest teraz monitorowana przez tamtejsze media. W przyszłym roku do Krakowa przyjedzie na Euro 2012 bazować reprezentacja Holandii, będziemy wspólnie trenować i oczywiście o Wiśle będzie głośno!
No ladne cacko.
Polskie litery zjadl serwer w pracy.
Odpowiedz cytując