Cytat:
|
w Holandii gra Wisły jest teraz monitorowana przez tamtejsze media. W przyszłym roku do Krakowa przyjedzie na Euro 2012 bazować reprezentacja Holandii, będziemy wspólnie trenować i oczywiście o Wiśle będzie głośno!
|
No ladne cacko.
Polskie litery zjadl serwer w pracy.
|