Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
2284
13.09.2011, 21:01
Wisła Kraków - Odense BK
2-0 (1:0)
Skład:
Pareiko - Jovanović, Jaliens, Chavez, Paljić - Sobolewski, Nunez - Kirm, Melikson, Iliev - Biton
Zmiany
: Małecki, Wilk, Garguła
Bramki:
Melikson, Iliev
dido
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dido
Znajdź inne posty napisane przez dido