Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9984
Stary 13.09.2011, 19:24
W ogóle kurs na Barcelonę to chyba jakiś żart. Wiadomo, że są faworytami, ale żeby aż tak deprecjonować wartość Milanu? Spróbuję coś na przekór zagrać. Prowadzenie Milanu do przerwy i Milan pierwszy strzeli.
Odpowiedz cytując