wujekWojtek napisał(a):

|
A kojarzysz jak zgnoili Strąka? Ale ten to miał faktycznie wielki bebun, a tu różnica jest taka że Garguła nie ma. Więc i weszlo, i my, którzy tak sądzilśmy - myliliśmy się. Tylko, że my jesteśmy zwykłymi ludźmi, a weszło to portal opiniotwórczy. Takim tekstem mógł zszargać Gargule opinię, jakoby nie był profesjonalnym zawodnikiem prawda? Wypada więc chociaż zaznaczyć, że się pomylili, a nie dawać kolejny prześmiewczy tekst...
|
Lepszy płaski i słaby czy dobry z bandziochem oto jest pytanie

Bzdura/prowokacja typowa dla weszło, szybka riposta z humorem co nie zmienia faktu, że najwyższa pora na chociaż parę goli i asyst Panie Kaloryfer..
