|
Szprotson , w Jomie gra Jaga , Sevilla i na pewno ktoś jeszcze z Primera Division , ale sobie nie mogę przypomnieć.
Jose841 byłeś na prezentacji obecny że twierdzisz iż mogła wyglądać lepiej? Czy sugerujesz się tylko zdjęciami , które nie oddają atmosfery tego wydarzenia/
|