Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3007
Stary 13.09.2011, 16:39
Szprotson , w Jomie gra Jaga , Sevilla i na pewno ktoś jeszcze z Primera Division , ale sobie nie mogę przypomnieć.
Jose841 byłeś na prezentacji obecny że twierdzisz iż mogła wyglądać lepiej? Czy sugerujesz się tylko zdjęciami , które nie oddają atmosfery tego wydarzenia/
Odpowiedz cytując