Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13695
Stary 13.09.2011, 14:30
A kojarzysz jak zgnoili Strąka? Ale ten to miał faktycznie wielki bebun, a tu różnica jest taka że Garguła nie ma. Więc i weszlo, i my, którzy tak sądzilśmy - myliliśmy się. Tylko, że my jesteśmy zwykłymi ludźmi, a weszło to portal opiniotwórczy. Takim tekstem mógł zszargać Gargule opinię, jakoby nie był profesjonalnym zawodnikiem prawda? Wypada więc chociaż zaznaczyć, że się pomylili, a nie dawać kolejny prześmiewczy tekst...
Odpowiedz cytując