Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13694
Stary 13.09.2011, 14:24
Cytat:

Charlie Ty jesteś przewrazliwiony, czy Wisła robi jakieś halo, wysyła sprawę do prokuratury? nie.. z uśmiechem wkleili foto na facebooku i to wystarczyło na zmiazdzenie weszlo. Po mojemu nalezy w ten sposób reagować bo komentarzach po 1 focie na weszlo wszyscy "co on ma za brzuch" a po drugiej focie na FB Wisły "zwracam honor!" . Chodzi i wyłącznie o sprostowanie i nie wprowadzanie ludzi w błąd (kłamstwo) -czyli największe kurestwo dziennikarskie. A tak zrobiło weszlo.
A czy ja w jakiś sposób krytykuje działania Wisły w tej sprawie? Dobrze zrobili, zwłaszcza, że po obejrzeniu tego zdjęcia z Kmiecikiem i Musiałem też odniosłem wrażenie, że Garguła ma spory bebzon.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując