|
Jeśli ktoś uważa, że weszło specjalnie czepia się Wisły to jest przewrażliwiony. Wiadomo, że wynajdują różne sensacyjki, czasem robią z igły widły, ale mają swój styl i jeżdżą równo po wszystkich. Nikt wam nie każe tej strony lubić, dla mnie np. jest to miła odmiana od nudziarzy piszących na większośći polskich serwisów sportowych.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|