Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13691
Stary 13.09.2011, 14:04
Jeśli ktoś uważa, że weszło specjalnie czepia się Wisły to jest przewrażliwiony. Wiadomo, że wynajdują różne sensacyjki, czasem robią z igły widły, ale mają swój styl i jeżdżą równo po wszystkich. Nikt wam nie każe tej strony lubić, dla mnie np. jest to miła odmiana od nudziarzy piszących na większośći polskich serwisów sportowych.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując