Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
qtasse
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6767
Stary 13.09.2011, 13:53
Cytat:
Głośno śpiewasz cały hymn?
Nie. Nie śpiewam go w ogóle, ani nie dopinguję w żaden inny sposób przed meczem czy w trakcie.
Cytat:
Skaczesz bo nie jesteś za Wisłą hej?
Nie skaczę. Wychodzi na to że jestem za Wisłą ;]

Skończyłeś? Poza tym prosiłem o pisanie na priv i niezaśmiecanie tematu.
Odpowiedz cytując