Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6766
Stary 13.09.2011, 13:52
Neo1221 napisał(a):Wyświetl post
Jakbym jako student miał bilet za 10 lub 15 zł na cały stadion, a nie za bramkę gdzie niektórzy kulturą nie grzeszą... chce oglądac mecz a nie się drzeć (są tacy którzy wychodząc nie znają wyniku).

Jeśli chcesz oglądać mecz to lepiej iść za 5 zł... nawet derby za 5 zł można z środkowej trybuny oglądać..

Marketing Wisły ---- żal :(
Od poczatku byłem zdania, że ceny powinny byc niższe, ale na miłość boską 5 zł na środkowa trybunę? A co to ....a jest białoruś? człowieku na 3 lige bilety droższe są!! O czym Ty mówisz Przestańcie pisac takie pierdoły bo zaraz dojdzie do tego, że za darmo sie nie opłaca bo trzeba jakoś dojechać...
Odpowiedz cytując