Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
qtasse
Banita
Od: 07.2011
Offline
#
6756
13.09.2011, 13:11
Cytat:
to po ch*j tam chodzisz
Po to, że lubię oglądać zawodową piłkę na żywo. Może już wróćmy do tematu, co?
qtasse
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez qtasse