Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
13760
13.09.2011, 12:56
Drozd
napisał(a):
Polska spadła kolego ! O dwie pozycje, zrównując sie z Kambodżą. Czytać nie potrafisz? Dlatego pytam gdzie są zaniepokojeni którzy kiedy za Kaczora Polska była w tym rankingu o dwie pozycje wyżej drżeli o demokrację? Organizowali zjazdy w obronie demokracji, gdzie oni są dzisiaj? Wysyłają takich jak Ty desperatów żeby siać propagandę. Dobrze się z tym czujesz?
dobra gościu, nie będę tracił już czasu na dyskusje z Tobą, z fanatykami się nie dyskutuje. Siej sobie swoją propagandę dalej
gosc2332
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gosc2332
Znajdź inne posty napisane przez gosc2332