qtasse napisał(a):

|
Przyciągnęły mnie, a za patologię (jakkolwiek by ją definiować) się nie uważam ;] jeśli dyskutujemy na tematy biznesowe to trzeba się wyzbyć emocji
|
Chłopie Ty się chwalisz, że na drugą stronę błoń chodzisz bo tanio jest

Ja to dobrze rozumiem? I udzielasz się w temacie biletów na stronie Wisły Kraków? Jak u nas będą po 4,99PLN do bedziesz Wiśle kibicował? Nie ogarniam tego...help