Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6751
Stary 13.09.2011, 12:49
qtasse napisał(a):Wyświetl post
Przyciągnęły mnie, a za patologię (jakkolwiek by ją definiować) się nie uważam ;] jeśli dyskutujemy na tematy biznesowe to trzeba się wyzbyć emocji
Chłopie Ty się chwalisz, że na drugą stronę błoń chodzisz bo tanio jest Ja to dobrze rozumiem? I udzielasz się w temacie biletów na stronie Wisły Kraków? Jak u nas będą po 4,99PLN do bedziesz Wiśle kibicował? Nie ogarniam tego...help
Odpowiedz cytując