Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
Od: 02.2006
Offline
#
12
13.09.2011, 12:19
Spokojnie, raz że chcieć a móc to dwie różne sprawy, a dwa, że jeżeli Agnieszka będzie dostawała swoje minuty (na co ma spore szanse) to nigdzie nie będzie chciała odchodzić.
Można spytać gdzie w ogóle taka wypowiedź się pojawiła ?
FTC1899
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FTC1899
Znajdź inne posty napisane przez FTC1899