Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 13.09.2011, 12:19
Spokojnie, raz że chcieć a móc to dwie różne sprawy, a dwa, że jeżeli Agnieszka będzie dostawała swoje minuty (na co ma spore szanse) to nigdzie nie będzie chciała odchodzić.

Można spytać gdzie w ogóle taka wypowiedź się pojawiła ?
Odpowiedz cytując