Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7519
Stary 13.09.2011, 12:15
Wisła z Apolelem oglądalność 3 mln a te serialowe bzdety wątpię żeby taka oglądalność miały ;/ A więc Solarz obudź się i puść na otwarty bo nie oglądnę żadnego meczu;( !!

PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Te serialowe bzdety mają pewnie z 5mln oglądalności. Niestety.
:rzygi:
Ostatnio edytowane przez jendrus : 13.09.2011 o godz. 13:16.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując