Wisła z Apolelem oglądalność 3 mln a te serialowe bzdety wątpię żeby taka oglądalność miały ;/ A więc Solarz obudź się i puść na otwarty bo nie oglądnę żadnego meczu;( !!
PiotrG napisał(a):

|
Te serialowe bzdety mają pewnie z 5mln oglądalności. Niestety.
|
:rzygi: