Jeszcze co do prezentacji - szkoda, że nie zorganizowali czegoś takiego jak przed tym sezonem zorganizował Śląsk (tak wiem, że ta cała akcja to była prezentacja nowej dryżyny, ale przy okazji była to prezentacja nowych strojów) np. na krakowskim rynku.
Wideo z prezentacji Śląska