Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2998
Stary 13.09.2011, 11:02
Jeszcze co do prezentacji - szkoda, że nie zorganizowali czegoś takiego jak przed tym sezonem zorganizował Śląsk (tak wiem, że ta cała akcja to była prezentacja nowej dryżyny, ale przy okazji była to prezentacja nowych strojów) np. na krakowskim rynku.
Wideo z prezentacji Śląska
Odpowiedz cytując