Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2994
Stary 13.09.2011, 10:45
ceero napisał(a):Wyświetl post
już widze kibiców co idą na prezentację koszulek. Nie ma kto na mecz przyjść czy na trening przed apoelem a na prezentację koszulek będą walić tłumy.
Oprócz was czyli kilku nicków na forum dla większości kibiców jest to problem drugorzędny czy jest kołnierzyk czy nie ma czy jest przetłoczenie na dole czy na górze i czy znaczek adidasa jest na tej samej wysokości co logo czy nie.
Przyjdziemy na mecz to zobaczymy jak sie prezentuje, kto bedzię chciał sobie kupic to kupi a kto nie to nie to będzie chodził w starej albo z białą gwiazdą.

Weźcie się ogarnijcie co poniektórzy.
Prezentacja zrobiona profesionalnie i zauważona w mediach. Wystarczy.
Otóż całe clou tej "afery".
Dodatkowo: Sikorowskiego bym bronił bo on się nie wypiął na Wisłę tylko na otoczkę z nią związaną. To jest taki typ człowieka, który ma swoje zasady i jest im wierny. Fedorowicz faktycznie - idą wybory znów zapałał miłością do klubu. Przyjdzie pierwsze głosowanie będzie miał klub w dupie.
Odpowiedz cytując