Wyświetl pojedynczy post
ceero
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Bieżanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2993
Stary 13.09.2011, 10:32
już widze kibiców co idą na prezentację koszulek. Nie ma kto na mecz przyjść czy na trening przed apoelem a na prezentację koszulek będą walić tłumy.
Oprócz was czyli kilku nicków na forum dla większości kibiców jest to problem drugorzędny czy jest kołnierzyk czy nie ma czy jest przetłoczenie na dole czy na górze i czy znaczek adidasa jest na tej samej wysokości co logo czy nie.
Przyjdziemy na mecz to zobaczymy jak sie prezentuje, kto bedzię chciał sobie kupic to kupi a kto nie to nie to będzie chodził w starej albo z białą gwiazdą.

Weźcie się ogarnijcie co poniektórzy.
Prezentacja zrobiona profesionalnie i zauważona w mediach. Wystarczy.
Odpowiedz cytując