gosc2332 napisał(a):

A widziałeś , co w tym rankingu spadło od czasów Kaczyńskich?
|
Polska spadła kolego ! O dwie pozycje, zrównując sie z Kambodżą. Czytać nie potrafisz? Dlatego pytam gdzie są zaniepokojeni którzy kiedy za Kaczora Polska była w tym rankingu o dwie pozycje wyżej drżeli o demokrację? Organizowali zjazdy w obronie demokracji, gdzie oni są dzisiaj? Wysyłają takich jak Ty desperatów żeby siać propagandę. Dobrze się z tym czujesz?