Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6742
Stary 13.09.2011, 08:00
Panowie porównujący Wisłę do jakiejś elitarnej marki czy samochodu. Nic nie da Wasze zaklinanie rzeczywistości, wolny rynek zawyrokował - BILETY SĄ ZA DROGIE i dlatego sprzedają się tak jak się sprzedają.

Ktoś pisał tu o porównywaniu nas do Lecha i Legii. Tylko żaden z wielkich strategów finansowych i ekonomistów nie raczył zauważyć, że na tych dwóch stadionach bilety też są za drogie. 18 000 na Lechu na meczu z odwieczną kosą, Mistrzem Polski. Legia za Spartakiem, po długiej przerwie na Ł3 przyjeżdża renomowany rywal i co? 23 000 i łysiny na trybunach, o meczach w lidze, gdzie frekwencje mają na poziomie 18-19 tys. nie wspominając.

Wszystko w normie. Na Lechu 18 000, na Legii 19 000, a na Wiśle 13 000.
Taki jest nasz realny potencjał w porównaniu do rywali z Warszawy i Poznania.
Bilety na stadionach w Polsce są po prostu za drogie.

Tak na marginesie, to ten artykuł Biura Prasowego to coś jak wypowiedź Małeckiego, tylko w bardziej parlamentarnych słowach. Nikt wprost nie napisał, że kibiców Wisły ma za idiotów.
Ostatnio edytowane przez SkMk : 13.09.2011 o godz. 08:06.
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując