Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16505
Stary 13.09.2011, 07:56
Przecież Józio już tak wcześniej straszył. Podobnie mówił kiedyś Filipiak. To tylko takie gadanie.

W dodatku ja w tej wypowiedzi dostrzegam pewną zmianę mentalną. Rok-2 lata temu Zieliński już by poleciał. Teraz jednak został na stanowisku, nie dostał też ultimatum na mecz z Legią.

Nie wiem, czy to stałe objawy, ale są pierwsze przebłyski otrzeźwienia u Wojciechowskiego. A Zieliński to bardzo dobry trener jak na nasze warunki. Jeśli dać mu czas, to będą wyniki.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując