Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2967
Stary 12.09.2011, 22:33
Wlasnie z takiego olewactwa stadion wyglada jak wyglada, oddany jest do uzytku wiadomo z jakim opoznieniem, koszulki po 6 kolejkach nowego sezonu, a wzor zrobiony na odwal sie. Prowizorke trzeba tepic. To samo jest z drogami i ze wszystkim w tym kraju.

Zobaczcie sobie koszulki Adidasa dla Milanu na nowy sezon. Co to znaczy sie postarac i zaproponowac cos zgodnego z tradycja, a jednoczesnie oryginalnego.
Odpowiedz cytując