Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
wislak1995
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
2966
12.09.2011, 22:31
ciekawe kiedy była sesja zdjęciowa z nowymi koszulkami
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ulkami//52116/
- w tle zdjęcie składu
wislak1995
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak1995
Znajdź inne posty napisane przez wislak1995