Miguelito napisał(a):

|
Mnie również nieszczególnie przypadł nowy model do gustu, wolę ten z ubiegłęgo sezonu. 2 i 3 kompletu jeszcze nie idziałem ale tez fajerwerków się nie spodziewam.
|
Nie takie jak miały inne zespoły w poprzednim sezonie... żadne to unikaty... i żadne robione specjalnie dla wisły