Wyświetl pojedynczy post
granat
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2961
Stary 12.09.2011, 22:06
Miguelito napisał(a):Wyświetl post
Mnie również nieszczególnie przypadł nowy model do gustu, wolę ten z ubiegłęgo sezonu. 2 i 3 kompletu jeszcze nie idziałem ale tez fajerwerków się nie spodziewam.


Nie takie jak miały inne zespoły w poprzednim sezonie... żadne to unikaty... i żadne robione specjalnie dla wisły
Odpowiedz cytując