Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
qtasse
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6734
Stary 12.09.2011, 22:03
Cytat:
No dobra, ale jeśli cracovia co dwa tygodnie zarabia na biletach powiedzmy 100 tyś zł, to Wisła zarobi z 5-6 razy tyle
Źródło?
Cytat:
A Fulham to cóż, coś jak cracovia w Londynie.
Faktycznie, finalistę Ligi Europejskiej można porównać do Cracovii
Odpowiedz cytując