Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2960
Stary 12.09.2011, 21:36
Tak, tak.. nawiązuje do strojów Manchesteru. Tak jak każda koszulka polo...

Wcale nie do: http://tsw.com.pl/upload/images/reyman.jpg i do http://owatena.com.pl/pics/kluby_wisla_m2_big.jpg, tylko do jakiegoś Manchesteru i to jeszcze Nike'a...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując