Cytat:
|
Ceny na parchach są takie, że jak je choć trochę podniosą to znikną ich wielcy kibice, chodzący bo jest tanio
|
OK, ale co jeśli nie podniosą? Od dziś można kupić bilety na mecz Cracovii ze Śląskiem, wicemistrzem Polski. Studenci mogą zobaczyć mecz z tym bądź co bądź renomowanym przeciwnikiem za 5zł i to na dowolnym sektorze (oprócz VIP)! Niedługo na Kałuży przyjedzie Lech (a to już gwiazdy, od zeszłego sezonu każdy ich kojarzy) i też będzie można wejść za 5 zł. Na mecz Wisła - Bełchatów bilety ulgowe na D (najtańszą znośną moim zdaniem trybunę) kosztują 27 zł. Wisła swoją polityką cenową traci na rzecz Cracovii OGROMNĄ rzeszę widzów (nie kiboli, nie fanatyków, widzów) i nic tu nie dadzą bajeczki o mercedesach.
PS. Panie Wit.Ek., niech Pan z łaski swojej nie edytuje swoich starych postów po upływie hohoho czasu od ich zamieszczenia. Zaburza to obraz dyskusji, a te dopiski i tak mało kto zauważa.