Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
qtasse
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6728
Stary 12.09.2011, 21:24
Cytat:
Ceny na parchach są takie, że jak je choć trochę podniosą to znikną ich wielcy kibice, chodzący bo jest tanio
OK, ale co jeśli nie podniosą? Od dziś można kupić bilety na mecz Cracovii ze Śląskiem, wicemistrzem Polski. Studenci mogą zobaczyć mecz z tym bądź co bądź renomowanym przeciwnikiem za 5zł i to na dowolnym sektorze (oprócz VIP)! Niedługo na Kałuży przyjedzie Lech (a to już gwiazdy, od zeszłego sezonu każdy ich kojarzy) i też będzie można wejść za 5 zł. Na mecz Wisła - Bełchatów bilety ulgowe na D (najtańszą znośną moim zdaniem trybunę) kosztują 27 zł. Wisła swoją polityką cenową traci na rzecz Cracovii OGROMNĄ rzeszę widzów (nie kiboli, nie fanatyków, widzów) i nic tu nie dadzą bajeczki o mercedesach.

PS. Panie Wit.Ek., niech Pan z łaski swojej nie edytuje swoich starych postów po upływie hohoho czasu od ich zamieszczenia. Zaburza to obraz dyskusji, a te dopiski i tak mało kto zauważa.
Odpowiedz cytując